آدام سندلر ستاره‌ فیلم «فضانورد بوهمیا» خواهد بود

آدام سندلر تاکنون در فیلم‌های کمدی متعددی با شرکت نتفلیکس همکاری داشته که آخرین نمونه آن‌ها، فیلم «هالووین هیوبی» (با عنوان اصلی«Hubie Halloween») بوده ‌است؛ این فیلم اخیرا از سرویس آنلاین نتفلیکس پخش شد. اما سندلر در فیلم «فضانورد بوهمیا» (با عنوان اصلی «The Spaceman of Bohemia») کاراکتری جدی را به تصویر می‌کشد.

یوهان رنک، کارگردان سریال «چرنوبیل»، وظیفه‌ کارگردانی «فضانورد بوهمیا» را به عهده‌ خواهد داشت. فیلم‌نامه‌ را کلبی دی با اقتباس از رمان یروسلاو کالفار می‌نویسد. داستان درباره‌ یک فضانورد (سندلر) است که برای انجام یک ماموریت به فضا سفر می‌کند. او متوجه‌ می‌شود که زندگی‌اش روی زمین رو به نابودی است و از همکارانش در پایگاه روی زمین که فقط صدای او را می‌شنوند، کمک می‌خواهد. در همین حین، موجودات فضایی در کمین او و سفینه‌اش هستند.

رنک گفت:

«برای سفر به فضا آماده‌ می‌شویم و همکاری با آدام بسیار لذت‌بخش و مایه‌ دلگرمی ما خواهد بود. و همچنین از همکاری با خانواده‌ نتفلیکس بسیار هیجان‌زده‌ هستم.»

اگر آدام سندلر در «فضانورد بوهمیا» مانند «جواهرات تراش‌نخورده» (با عنوان اصلی «Uncut Gems») و «۶ کله‌پوک» (با عنوان اصلی «The Ridiculous 6») بدرخشد، می‌تواند جایزه‌های زیادی را از آن خود کند.


نقد و بررسی فیلم «جواهرات تراش‌نخورده»


منبع:‌ Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.