اولین تیزر سریال ارباب حلقه ها منتشر شد؛ با سازندگان سریال بیشتر آشنا شوید

در حالی که آمازون هنوز لیست بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها را اعلام نکرده، روند تبلیغات این مجموعه تلویزیونی شروع شده است. آمازون اولین تیزر سریال ارباب حلقه‌ ها را منتشر کرد. در این تیزر اطلاعاتی از روند سریال منتشر نمی‌شود، اما با عوامل سازنده آن آشنا می‌شوید. حتی اولین تیزر سریال ارباب حلقه ها با نام «تیم خلاق» منتشر شده است. آمازون برای ساخت این سریال از افراد حرفه‌ای زیادی استفاده کرده که هر کدام آن‌ها پروژه‌های مختلفی را دنبال کرده‌اند. مثلا شورانرهای این سریال «جی دی وین» و «پاتریک مک‌کی» هستند که نقش نویسنده‌های سریال را هم ایفا می‌کنند.

در تیزر سریال ارباب حلقه‌ ها به این موضوع اشاره می‌شود که بیشتر افرادی که در ساخت این سریال نقش داشته‌اند، روی پروژه‌های بزرگ شبکه HBO کار می‌کرده‌اند. مثلا تهیه‌کننده‌های اجرایی این سریال که «بروس ریچموند»، «جین کلی» و «جیسون کیهیل» هستند روی سریال‌هایی مانند «بازی تاج و تخت»، «امپراتوری بوردواک» و «سوپرانوز» کار کرده‌اند. تهیه‌کننده مشاور سریال هم «بریان کاگمن» است که او هم در پروژه بازی تاج و تخت حضور داشت. «جنیفر هاتچیسون» هم نقش تهیه‌کننده این سریال را ایفا می‌کند که نقش تهیه‌کننده اجرایی در سریال‌های «برکینگ بد» و «چیزهای عجیب» را داشته است.

اولین تیزر سازندگان سریال ارباب حلقه ها

از دیگر افرادی که تیزر سریال ارباب حلقه ها مشاهده می‌شوند می‌توان به «هلن شنگ» از سریال «هانیبال» و «استفانی فولسوم» از «داستان اسباب بازی ۴» اشاره کرد. دو قسمت اول این سریال هم توسط «خوان آنتونیو بایونا» کارگردانی می‌شود. او فیلم‌هایی مانند «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» و «هیولایی فرا می‌خواند» را ساخته بود.

سریال ارباب حلقه‌ها به اتفاقات دوران دوم در سرزمین نومنور می‌پردازد. گفته می‌شود که در این سریال با قدرت گرفتن «سائورون» مواجه می‌شویم. این سریال به اتفاقات قبل از «ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه» می‌پردازد. چند روز پیش هم شایعه شده بود که اولین بازیگر این سریال انتخاب شده است. «مارکلا کاوناگ» (Markella Kavenagh) از کشور استرالیا قرار است نقش شخصیتی به نام «تیرا» را ایفا کند. این شخصیت در دنیای ارباب حلقه‌ها وجود ندارد و به نظر می‌رسد که سازندگان سریال آن را خلق کرده باشند.


منبع: Engadget

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.