اکران فیلم «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» تا روز کریسمس به تعویق افتاد

همه می‌دانیم که با توجه به شرایط جهانی و پاندمی ویروس کرونا، سینما درگیر چالش بزرگی شده است و از همین رو می‌توان تغییراتی جزئی در جدول اکران فیلم‌ها تماشا کرد‌. کمپانی برادران وارنر حالا تصمیم گرفته است با توجه به تاثیر شیوع کرونا بر فروش فیلم «انگاشته» (با عنوان اصلی «Tenet») و البته این نکته که تعطیلات کریسمس می‌تواند تاثیر مثبتی روی فروش فیلم‌های مهم داشته باشد، اکران فیلم «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» (با عنوان اصلی «Wonder Woman 1984») را تا ماه دسامبر امسال به تأخیر بیندازد. در نتیجه، ماه دسامبر امسال با اکران دو فیلم هیجان انگیز، «تل‌ماسه» (با عنوان اصلی «Dune») و «واندر وومن ۱۹۸۴» همراه خواهد بود.

اکران فیلم «تل‌ماسه» از هجدهم دسامبر امسال و اکران فیلم «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» از بیست‌وپنجم همان ماه آغاز خواهد شد.

پتی جنکینز، کارگردان فیلم «واندر وومن»، در یکی از مصاحبه‌های اخیرش اینطور می‌گوید: «در آغاز باید بگویم که چقدر من و گل، طرفداران با معرفت سری فیلم‌های «واندر وومن» در سراسر جهان را دوست داریم و این حجم از شور شوق و البته انتظار برای اکران فیلم «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» بسیار ما را هیجان‌زده کرده است. امیدوارم چندماه انتظار بیشتر، شما را از ما ناامید نکند چرا که می‌دانم چقدر برای طرفداران این مجموعه اکران به‌موقع فیلم مهم است. با توجه تاریخ جدید، ما بی‌صبرانه منتظریم تا تعطیلات کریسمس را با شما سپری کنیم.»
فیلم «تل‌ماسه» نیز یک هفته پیش از اکران فیلم «واندر وومن ۱۹۸۴» به روی پرده خواهد رفت. با توجه به تعداد کم فیلم‌های صف اکران در آن تاریخ، انتظار می‌رود شانس بیشتری برای موفقیت این دو فیلم وجود داشته باشد.


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد
1 نظر
  1. پریسا واحدی می گوید

    این فیلم چرا اینقدر در اکرانش تاخیر میخوره؟

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: