بازیگران فیلم بلک ادام | مروان کنزاری به آلدیس هاج در نقش هاوک‌من پیوست

با نزدیک شدن به شروع فیلم‌برداری کار جدید ژاومه کویت-سرا، تیم بازیگران فیلم بلک ادام (Black Adam) به‌تدریج در حال تکمیل شدن است. طبق تازه‌ترین خبرها، مروان کنزاری بازیگر فیلم علاءالدین (Aladdin) نیز به‌تازگی به این پروژه پیوسته است. برای اطلاعات بیش‌تر با فیلیمو شات همراه باشید.


ژاومه کویت-سرا کارگردانی بلک آدام را به‌عهده دارد. جزئیات دقیق پروژه همچنان اعلام‌نشده است. اما می‌دانیم دواین جانسون در نقش بلک آدام با برخی از اعضای انجمن عدالت آمریکا که تا این لحظه شامل آلدیس هاج در نقش هاکمن، نوحا سنتینو در نقش اتم اسمشر و کوینتسا سویندل در نقش سایکلون است، همکاری خواهد کرد. 

کنزاری که اخیراً در فیلم نگهبانی از دیرباز (The Old Guard) دیده‌شده، در بلک آدام نقش شخصیتی را بازی می‌کند که تا این لحظه یک معماست.


شارلیز ترون با فیلم «نگهبانی از دیرباز» به دنیای اکشن بازمی‌گردد


درحالی‌که طبق خبرها فیلم‌برداری بلک ادام در ماه آوریل (فروردین ۱۴۰۰) در آتلانتا شروع می‌شود، همچنان باید منتظر مشخص شدن تاریخ اکران آن بمانیم.

منبع: Empire Online


خبر منتشر شده در ۱۱ دی ۱۳۹۹
خبرگزاری‌ها حضور آلدیس هاج برای ایفای نقش هاوک‌من در تیم بازیگران فیلم بلک آدام (با عنوان اصلی «Black Adam») را تایید کرده‌اند. برای اطلاع از جزییات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


آلدیس هاج اخیرا در فیلم «مرد نامرئی» (با عنوان اصلی «The Invisible Man») بازی کرده است و همچنین برای بازی در نقش جیم براون در فیلم «شبی در میامی» (با عنوان اصلی «One Night in Miami») که در جشنواره‌ ونیز ۲۰۲۰ شرکت کرده‌بود، مورد تحسین قرار گرفت. او در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم «بلک آدام» و هم‌بازی شدن با دواین جانسون (در نقش سردسته‌ ضدقهرمان‌ها- بلک آدام) و نوحا سنتینو (در نقش ابر قهرمان- اتم اسمشر) است. کارگردانی این فیلم را کارگردان فیلم‌های «آب‌های کم‌عمق» (با عنوان اصلی«The Shallows») و فیلم «گشت‌و‌گذار در جنگل» (با عنوان اصلی «Jungle Cruise») ژاومه کویت-سرا برعهده دارد. نویسندگان سریال «خبرچین» (با عنوان اصلی «Informer») سهراب نوشیروانی و روی هینز پیش‌نویس جدیدی را از روی پیش‌نویس قبلی که توسط آدام استکیل نوشته شده بود، تهیه‌کرده‌اند.


درباره حضور دواین جانسون در نقش بلک آدام بیشتر بخوانید


تهیه‌کنندگی این فیلم توسط شرکت تولیدی جانسون و همسرش دنی گارسیا و هیرام گارسیا به نام سون‌باکس پروداکشنز و همچنین شرکت فلین‌پیکچر و تحت‌نظارت بو فلین انجام می‌شود.

از سال ۱۹۴۰ تا به امروز، هاوک‌من با بال‌های عظیم، کلاه‌خودی شبیه به شاهین و گرز جادویی‌اش شناخته‌می‌شود اما در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار دی‌سی کامیکس تصمیم گرفته است از این شخصیت یک لایواکشن بسازد. ماه گذشته، در جلسه‌ای که به صورت مجازی برگزار شد، جانسون طعنه‌زنان گفت هاوک‌من برای اولین بار در فیلم «بلک آدام» در تیم ابر قهرمانان با اتم اسمشر، دکتر فیت و سیکلون همراه می‌شود ولی هنوز بازیگری برای این ایفای این نقش‌ها انتخاب نشده‌است. او همچنین گفت: «من استعداد نابودکردن آدم‌های قلدر را دارم ولی فکر می‌کنم بعضی از آن‌ها شدیدا به کمک احتیاج دارند. هاوک‌من، دکتر فیت و تازه‌واردانی مثل سیکلون و اتم اسمشر گروهی تشکیل داده‌اند که خواهان عدالت و مخالف جنگ هستند. خوب، من می‌خواهم درس بزرگی به آن‌ها بدهم، من تنها برای اعتقادات خودم می‌جنگم. باید عدالت و عقاید بلک آدام را بپذیرند. تنها راه درست همین است.»


نقد فیلم بلککلنزمن


بلک آدام در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

این خبر در تاریخ ۲۸ مهر ۹۹ به‌روزرسانی شده است:
با وجود این‌که تاریخ اکران«بلک آدام» مشخص شده است اما هیچ اقدامی برای آغاز مراحل فیلم‌برداری صورت نگرفته. تنها کسی که می‌تواند این فیلم را جلوی دوربین ببرد دواین جانسون است. تابه‌حال بازیگران زیادی به این مجموعه اضافه شده‌اند و حالا سارا شاهی به تیم بازیگران فیلم بلک ادام اضافه شده‌. سارا شاهی نقش استاد دانشگاه و رهبر مبارزان آزادی را بازی می‌کند.
ژاومه کویت- سرا کارگردان این فیلم، منتظر اعلام تاریخی مشخص برای آغاز فیلمبرداری است.


منبع: VarietyEmpire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.