اکران قسمت هفتم «ماموریت غیرممکن» به تعویق افتاد

با توجه به اینکه تولید قسمت هفتم «ماموریت غیرممکن» در ماه فوریه متوقف شده بود، تغییر تاریخ اکران این فیلم اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسید. کمپانی فیلمسازی پارامونت پیکچرز، تاریخ انتشار «ماموریت غیرممکن ۷» را رسماً تا نوامبر سال ۲۰۲۱ عقب انداخت.


کریستوفر مک کوری در جایگاه نویسندگی و کارگردانی قسمت هفتم «ماموریت غیرممکن» (که البته عنوان آن هنوز مشخص نشده است) قرار دارد. هر دو قسمت هفتم و هشتم این فیلم، به فاصله یک سال از هم منتشر خواهند شد؛ همچنین تام کروز و دیگر بازیگران در خلق صحنه‌های ریزودرشت خطرناک، جاسوسی و پیچیدگی‌های جذاب موجود در طرح داستان شرکت دارند و قرار است دو قسمت هفتم و هشتم را برای ما فراموش‌نشدنی‌تر از دیگر قسمت‌های این مجموعه خاطره‌انگیز بسازند.

اکران «ماموریت غیرممکن ۷» می‌بایست در تاریخ ۲۳ جولای سال آینده انجام می‌شد ولی تغییر در برنامه و زمان‌بندی‌ها (و البته تأخیر در تولید فیلم) به این معناست که باید تا ۱۹ نوامبر سال آینده منتظر بمانیم. قسمت هشتم نیز طبق برنامه‌ریزی‌های گذشته باید در آگوست سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شد که این تاریخ هم به چهارم نوامبر همان سال تغییر پیدا کرده است.

اما جدول اکران ماه جولای سال ۲۰۲۱ خیلی هم خالی نمانده است چراکه کمپانی پارامونت پیکچرز فیلم علمی- تخیلی جدیدی را با عنوان «The Tomorrow War» و با بازی کریس پرت به جای «ماموریت غیرممکن ۷» جایگزین کرده است. از طرف دیگر، تغییر تاریخ انتشار «ماموریت غیرممکن» به نوامبر به این معنا است که فیلم جدید «سرزمین اژدها» هم از نوامبر ۲۰۲۱ تا ماه می سال ۲۰۲۲ به تاخیر خواهد افتاد.


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.