تریلر فیلم عشایر منتشر شد | یکی از مدعیان اسکار امسال را ببینید

گویا سال ۲۰۲۱ برای خالق فیلم عشایر (با عنوان اصلی Nomadland) سال شانس است؛ کلویی ژائو پیش‌تر با فیلم سوارکار (با عنوان اصلی Rider) توانست نظر تماشاچیان را به خود جلب کند و امسال هم با فیلمی که آمیخته هوش و هنر بی بدیلش است به عرصه نمایش پا می‌گذارد. فیلم آماده اکران آمریکایی به اسم اترنالز (با عنوان اصلی Eternals) ساخته کلویی که توسط استودیو مارول تولید شده یکی از آن فیلم‌هایی است که می‌تواند دنیای سینما را به لرزه در بیاورد؛ ولی قبل از اینکه به این فیلم بپردازیم، می‌رویم سراغ فیلم محبوب این روزها، عشایر، که نه‌تنها فرانسیس مک‌دورمند به‌عنوان بازیگر نقش اصلی در آن به‌خوبی جا افتاده است بلکه شاهد فیلمبرداری حرفه‌ای درطول مسیر فیلم هستیم. به‌تازگی تریلر فیلم عشایر پخش شده و مورد توجه سینمادوستان قرار گرفته است.


نقد و بررسی فیلم «سرزمین آواره‌ها»؛ حکایت خانه‌به‌دوشان مدرن قرن بیست‌ویکمفیلم عشایر حکایت زن میانسالی به اسم فِرن با بازی مک‌دورمند است که داروندارش را در یک مخمصه مالی از دست می‌دهد و برای او هیچ‌چیز جز آوارگی باقی نمی‌ماند؛ فرن تصمیم می‌گیرد یک زندگی جدید و شبیه خانه‌به‌دوشان را شروع کند و این تغییر با سفر او به غرب آمریکا شکل عملی پیدا می‌کند. فیلمنامه براساس کتابی عنوان عشایر: نجات آمریکا درقرن بیست و یکم (Nomadland: surviving America in the Twenty-First Century) نوشته جسیکا برودر نوشته شده است که در ابتدای راه توانست نظر جشنواره فیلم ونیز و همچنین جشنواره بین المللی فیلم تورنتو را جلب و جوایزی را نصیب خود کند. پیش‌بینی می‌شود با مسیر فعلی این فیلم، شانس بالایی در فصل جوایز داشته باشد وامسال شاهد رقابتی سرسختانه باشیم.

تریلر فیلم عشایر را در فیلیمو شات ببینید:

طبق اعلام منابع رسمی، این فیلم در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۸ اسفند ۱۳۹۹) در انگلستان اکران خواهد شد و بی‌شک همگی تا روز پخش فیلم چشم به پرده سینما خواهیم دوخت!


عشایر، فیلم برتر سال ۲۰۲۰ به انتخاب جامعه ملی منتقدان فیلم


و کلام آخر اینکه، اگر همه چیز طبق روال تعیین‌شده پیش برود، باید منتظر فیلم دیگر ژائو به اسم اترنالز در ژانر ابرقهرمانی باشیم که تاریخ پخش آن را ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ ( ۱۴ آبان ۱۴۰۰) اعلام کرده‌اند.


منبع: EmpireOnline

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.