معجزه جلوه‌های ویژه در فیلم «مرد ایرلندی»

سه اسطوره سالخورده سینما برای بازی در جدیدترین اثر اسکورسیزی، حداکثر بهره را از تکنولوژی برده‌اند و جلوه های ویژه «مرد ایرلندی»، یکی از نقاط قوت آن به شمار می‌رود.
«آیریش‌من» مارتین اسکورسیزی، فیلمی ۲۰۹ دقیقه‌ای است که بر اساس رمان «شنیده‌ام خانه‌ها را رنگ می‌کنی» اثر چارلز برنت، حکایت زندگی واقعی فرانک شیران را به‌وضوح و مرحله‌به‌مرحله به تصویر می‌کشد. «مرد ایرلندی» همانند یک سفر به سال‌های گذشته، رویدادها، برخوردها، روابط کاری و نقاط عطف زندگی فرانک را روایت می‌کند.
تقریباً ۲۵ سال از زمان تشکیل گروه مارتین اسکورسیزی، رابرت دنیرو و جو پشی برای ساخت درام مافیایی «کازینو» می‌گذرد. حالا به لطف معجزه فناوری جوان‌سازی دیجیتال، اسکورسیزی سه پیرمرد تقریباً هشتادساله را دور هم جمع کرده است تا داستانی حماسی در مورد جنایت‌ها و سیاست‌های مافیایی را به تصویر بکشد.
رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پشی روایتگر چند دهه مختلف از زندگی شیران هستند، کاری که در ابتدا با توجه به سن و سال و محدودیت‌های فیزیکی آن‌ها غیرممکن به‌نظر می‌رسید؛ ولی به لطف تکنولوژی، این سه نفر در زمان به عقب برگشتند و «آیریش‌من» به یکی از جذاب‌ترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۹ تبدیل شد.
در این ویدیو، مارتین اسکورسیزی به همراه تیم جلوه های ویژه «مرد ایرلندی» توضیح می‌دهد که چطور این سه نفر را جوان‌تر از سن واقعی‌شان نشان داده‌اند؛ برای اطلاعات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.