جیمز وان وعده داد: دنباله فیلم «آکوامن» اثری جدی‌تر خواهد بود

بسیاری از فیلم‌های آینده شرکت دی‌سی هنوز در مراحل اولیه تولید هستند و اطلاعات زیادی از آن‌ها منتشر نشده است. در این بین، به نظر می‌رسد فرایند ساخت دنباله فیلم «آکوامن» با پیگیری بیشتری همراه است. جیمز وان، کارگردان فیلم «آکوامن» (با عنوان اصلی «Aquaman‎») در حال آماده‌سازی فرایند تولید فیلم «آکوامن ۲» است. با توجه به این که تولید این فیلم هنوز پیشرفت چندانی نداشته، تنها اطلاعاتی که او می‌توانست ارائه دهد توضیحاتی مختصر در مورد داستان بود. با فیلیمو شات همراه باشید.


بنا بر صحبت‌های جیمز وان، دنباله فیلم موفق «آکوامن»، که در سال ۲۰۱۸ اکران شد و توانست بیش از ۱ میلیارد دلار فروش داشته باشد، علاوه بر تمرکز روی گیشه، فیلم بهتری خواهد بود. او گفت:

«من فکر می‌کنم فیلم «آکوامن ۲» جدیت بیشتری خواهد داشت و کمی بیشتری به دنیای امروزی ما نزدیک خواهد بود؛ این مسیری است که ما می‌خواهیم فیلم در راستای آن ادامه پیدا کند.»

جیسون موموآ در مراسم «دی‌سی فن‌دوم» که امسال به صورت مجازی برگزار شد حضور نداشت، اما وان به همراه پاتریک ویلسون (بازیگر نقش اورم ماریوس یا همان اوشن مستر در فیلم «آکوامن»)، در این رویداد شرکت کرده بود. ویلسون در جریان این مراسم از خاطراتش هنگام ساخت فیلم قبلی گفت. همچنین صحبت‌های زیادی درباره لباس کاراکترها به میان آمد.

با توجه به حضور پاتریک ویلسون در کنار جیمز وان، به نظر می‌رسد شاهد حضور دوباره کاراکتر اورم در دنباله فیلم «آکوامن» خواهیم بود. ویلسون به امید‌هایش برای خلق دنیاهای جدید اشاره کرد و وان گفت: «من قطعاً می‌توانم ضمانت کنم که در فیلم «آکوامن ۲» سراغ دنیاهای جدیدی خواهیم رفت و فکر می‌کنم تو به عنوان یک بازیگر از حضور در آنها بسیار هیجان‌زده خواهی شد.»
فیلم «آکوامن ۲» قرار است دسامبر ۲۰۲۲ اکران شود.


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.