«ددپول ۳» تا پنج سال دیگر ساخته نخواهد شد

ساخت و پخش فیلم «ددپول ۳» در برنامه پنج سال آینده دنیای سینمایی مارول نیست.

به گفته طراح و خالق شخصیت‌های کتاب‌های کامیک، راب لایفلد، طرفداران فیلم‌های مارول انتظار اکران قسمت جدیدی از «ددپول» را حداقل تا ۵ سال آینده نداشته باشند.
لایفلد در مصاحبه‌ای توضیح می‌دهد که باتوجه به جدول زمانبندی تولید و پخش آثار دنیای سینمایی مارول، ساخت فیلم «ددپول ۳» حداقل تا ۵ سال آینده ثبت نشده است. به گفته او تا زمانی که فیلمی در جدول ساخت و پخش قرار نگیرد، سازندگان دنیای سینمایی مارول به فکر تولید آن نمی‌افتند: «احتمالاً خوشحال نخواهید شد ولی با توجه به اینکه برای برنامه‌ریزی جدول سال آینده حضور داشتم، می‌توانم بگویم که کم‌وبیش تا ۵ سال آینده خبری از «ددپول ۳» نخواهیم شنید.»

نویسنده کتاب‌های کامیک، در ادامه اشاره می‌کند که چطور اظهارنظرهایی که در گذشته مبنی بر کمبود توجه به تولید فیلم‌های «ددپول» کرده بود، اشتباه برداشت شد و سازندگان، آن صحبت‌ها را بدگویی و توهین تلقی کردند. او معتقد است اگر بار دیگری سوال‌های همان روزها از او پرسیده شود، ترجیح می‌دهد دروغ بگوید تا بیشتر از این هواداران سینمایی مارول را مشوش نکند.
«پاسخ این سوال که آیا من خبر از فعالیت‌هایی برای تولید فیلم «ددپول» دارم یا نه؟ بله است. البته باید بگویم شروع هیچ فعالیتی در دستور کار نیست. آیا من نگران و ناراحتم؟ درواقع، نه خیلی. آن زمان حرف‌های من پاسخی صادقانه به سوالاتی بود که از من پرسیده می‌شد اما این هفته متوجه شدم که باید دروغ بگویم. فقط باید به مردم و طرفداران بگویم همه‌چیز رنگی، قشنگ و خوشحال است. بهتر است نگران نباشند و مشغول زندگی روزمره خودشان باشند؛ چرا که این همان چیزی است که طرفداران به دنبال شنیدنش هستند.»

زمانی که در سال ۲۰۱۹ کمپانی دیزنی استودیو قرن بیستم را خرید، طبیعتاً امتیاز تولید آثاری چون «مردان ایکس» و «ددپول» و هر چیز مربوط به پردازش شخصیت‌های آن‌ها را در اختیار گرفت. (شایان‌ذکر است که هردو، در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ بسیار موفق عمل کرده بودند.)
تهیه‌کننده معروف سینمای مارول، کوین فایگی، سال گذشته در کامیک کان سن‌دیگو اعلام کرد برنامه‌هایی برای ورود مجموعه فیلم‌های «مردان ایکس» به دنیای سینمایی مارول دارد؛ اما زمان دقیقی برای این رویداد تعیین نکرد.
دنیای سینمایی مارول اخیراً عنوان برخی از فیلم‌ها وبرنامه‌هایی را که تا سال ۲۰۲۲ خواهیم دید منتشر کرده است؛ این فیلم‌ها شامل «بیوه سیاه»، «شانگ چی»، قسمت دوم «دکتر استرنج»، «ثور : راگناروک»، «کاپیتان مارول»، «اترنالز»، «بلید»، «پلنگ سیاه» و «مرد عنکبوتی : دور از خانه» هستند.


رتبه‌بندی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول


راب لایفلد فکر می‌کند باید تبصره‌ای در حق مالکیت دیزنی وجود داشته باشد تا مارول برای ساخت «ددپول ۳» برنامه‌ریزی کند؛ هر چه زودتر بهتر.
با توجه به پاندمی ویروس کرونا، تاریخ اکران چندین فیلم سینمایی مارول به تاخیر افتاده است؛ بااین‌همه، برخی از فیلم‌های مجموعه‌ «مردان ایکس»، به حمایت کمپانی فاکس، مثل «جهش‌یافته‌های جدید»، بالاخره پس از ثبت حق مالکیت دیزنی توانسته‌اند تاریخ اکران به‌دست بیاورند. البته با توجه به اعلام نشدن این تاریخ، مشخص نیست که سرنوشت آن‌ها در گیشه چطور خواهد بود و این موضوع چطور بر اکران این فیلم‌ها تاثیر خواهد گذاشت.


منبع: Variety

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.