سلنا گومز و تهیه‌کنندگی انیمیشن «هتل ترانسیلوانیا ۴»

سلنا گومز برای اجرا در انیمیشن «هتل ترانسیلوانیا ۴» (با عنوان اصلی «Hotel Transylvania») آماده می‌شود که به همت کمپانی سونی پیکچرز انیمیشن تهیه شده است. گومز در این مجموعه انیمیشن نقش ماویس (دختر دراکولا) را بازی می‌کند و البته در قسمت جدید به‌عنوان یکی از تهیه کنندگان فیلم نیز حضور دارد. برای اطلاع از جزییات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جنیفر کلوشکا و درک دریمون، انیمیشن «هتل ترانسیلوانیا ۴» را از روی فیلم‌نامه‌ای که گندی تارتاکوفسکی نوشته است، کارگردانی می‌کنند. همچنین گندی تارتاکوفسکی در کنار میشل مردوکا تهیه‌‌کنندگی اجرایی فیلم را انجام می‌دهند. در اصل قرار بود خود تارتاکوفسکی فیلمی را که نوشته است، کارگردانی هم بکند که بعداً مشخص شد کلوشکا و دریمون این کار را انجام خواهند داد.
مجموعه «هتل ترانسیلوانیا» توانست به سرعت چیزی در حدود ۱۳ میلیارد دلار از اکران جهانی سه فیلم قبلی و یک اسپین‌آف بدست آورد و همچنین شخصیت جذاب دراکولا (با صداپیشگی آدام سندلر) و هتل بسیار گرانقیمتش را که به دور از دنیای انسانی فعالیت می‌کند، به مخاطبان معرفی کرد.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا

سازندگان این مجموعه، هنرمندان بزرگی چون آدام سندلر، اندی سمبرگ، سلنا گومز ، کوین جیمز، فرن درشر، استیو بوسمی، مالی شنون و دیوید اسپید را در گروه صدا‌پیشگان «هتل ترانسیلوانیا ۴» قرار داده‌اند. با اینکه هنوز لیستی از کسانی که در این انیمیشن جدید اجرا خواهند داشت تایید و منتشر نشده است، اما امیدواریم تمام هنرمندانی که از آن‌ها یاد کردیم در قسمت جدید انیمیشن تارتاکوفسکی حضور داشته باشند. متاسفانه هنوز جزئیاتی از فیلمنامه این قسمت منتشر نشده است اما مطمئن باشید که به محض انتشار خلاصه‌ای از این انیمیشن، آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

درباره ۲۵ انیمیشن برتر دهه گذشته در فیلیمو شات بخوانید


منبع: Joblo

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.