سوفی تچر در فصل سوم سریال «مندلورین»؛ شایعه یا واقعیت؟

فصل دوم سریال «مندلورین» (با عنوان اصلی The Mandalorian) از شبکه دیزنی پلاس در حال پخش است؛ اما زمزمه‌ها و شایعاتی درباره ادامه و فصل بعدی سریال به گوش می‌رسد. گفته می‌شود که ساخت فصل سوم مجموعه تا پایان سال جاری در دست اقدام قرار خواهد گرفت. همچنین درباره عوامل و هنرپیشگان فصل جدید نیز شایعاتی شنیده می‌شود که از آن جمله می‌توان به حضور سوفی تچر در جمع بازیگران فصل سوم سریال «مندلورین» اشاره کرد. خبر این همکاری در گزارش‌های نشریه Deadline اعلام شده است اما در ادامه آن هیچ اشاره‌ای به نقشی که بر عهده تچر خواهد بود، دیده نمی‌شود.


تریلر اکشن فصل دوم سریال «مندلورین» را در فیلیمو شات ببینید


در واقع درباره فصل سوم سریال «مندلورین» اطلاعات بسیار کمی در اختیار مطبوعات قرار گرفته است. البته این موضوع چندان تعجب‌برانگیز نیست؛ چرا که کمپانی‌های دیزنی و لوکاس فیلم، اصولاً در اطلاع‌رسانی درباره هر چیزی که به مجموعه «جنگ ستارگان» ارتباط داشته باشد، همین شیوه را پی می‌گیرند. به این ترتیب، در سایت این کمپانی‌های فیلمسازی هیچ اشاره‌ای به توافق نهایی یا حتی صحبت‌های اولیه با سوفی تچر برای حضور در فصل سوم سریال «مندلورین» وجود ندارد.
برای تولید فصل سوم مجموعه «مندلورین» هیچ برنامه‌ای به‌صورت رسمی اعلام نشده است؛ اما بنا بر تجربیات گذشته، کمپانی دیزنی همواره تمایل دارد تا با بزرگنمایی و سروصدای فراوان درباره موفقیت تولیدات خود، همه توجه‌ها را جلب نماید. طبق خبرها، در قسمت پایانی فصل جدید، تموئرا موریسون در نقشه بوبا فت ظاهر خواهد شد و همین موضوع حدس و گمان‌ها را درباره این شخصیت افزایش داده است. علاوه بر این، گفته می‌شود که شخصیت‌هایی مانند آهاسوکا تانو و بوکاتان کریز که کاراکترهایی کارتونی هستند، به شیوه لایو-اکشن به مجموعه اضافه شده‌اند و همین موضوع نیز شایعات بیشتری را بر سر زبان‌ها انداخته است.
علاوه بر مجموعه «مندلورین»، سریال‌های جانبی فراوانی بر پایه داستان مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» در حال ساخت و آماده‌سازی هستند که از آن جمله می‌توان به ساخته لسلی هدلند اشاره کرد. داستان این مجموعه که قرار است با محوریت ابرقهرمانان زن ساخته شود، در دوره زمانی متفاوتی روایت خواهد شد.

تچر با سریال تلویزیونی «شیکاگو مد» (با عنوان اصلی Chicago Med) محبوب شد و در فیلم‌هایی چون «معدن کاوی» (Prospect) و «مرد دوراندیش» (به عنوان اصلی Tomorrow Man) به شهرت رسید.


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.