فصل سوم سریال «نیروی اهریمنی اش» در راه است

تیم خلاق سریال «His Dark Materials» این روز‌ها روی فیلم‌نامه‌ احتمالی فصل سوم کار می‌کنند. با این‌که هنوز یک ماه تا انتشار فصل دوم این سریال مانده، اما تیم خلاق شبکه‌ اچ‌بی‌او به فکر نوشتن فیلم‌نامه‌ فصل سوم سریال «نیروی اهریمنی اش» افتاده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


روز دوشنبه،‌ ‌اچ‌بی‌او اعلام کرد فصل دوم سریال «نیروی اهریمنی‌اش» در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) پخش خواهد شد. مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر، متوجه شدیم عوامل پشت‌صحنه و جک تورن (نویسنده‌ سریال) به فکر ساخت فصل سوم افتاده‌اند. با این‌که ساخت این فصل جدید هنوز قطعی نیست، کیسی بلویز (یکی از مدیران بخش برنامه‌سازی اچ‌بی‌او) گفته است: «فصل اول این سریال با استقبال بی‌نظیری مواجه شده و موفقیتی بزرگ را برای ‌این شبکه به ارمغان آورده‌ است، ما مشتاقانه منتظر فصل‌های بعدی این سریال خانوادگی هستیم.»
ستارگان فصل دوم، دافنه کین، روث ویلسون، امیر ویلسون، اندرو اسکات، ویل کین، روتا گدمینتاس، آریون بیکارِی و لین-منوئل میرندا هستند. همچنین از بازیگرانی که در این فصل به لیست بازیگران اضافه شده‌اند، می‌توان به سایمون کربی، جید آنوکا و تِرِنس استامپ اشاره کرد.


تریلر فصل دوم سریال «نیروی اهریمنی‌اش» را در فیلیمو شات ببینید


خلاصه‌ی داستان فصل دوم از این قرار است:
داستان از آن‌جایی آغاز می‌شود که لرد عزریل پلی به دنیایی جدید باز کرده‌ و لایرا که از مرگ بهترین دوستش ناراحت است، عزریل را همراهی می‌کند و پا به این دنیای ناشناخته می‌گذارد. لایرا در این شهر عجیب‌وغریب و پر رمز و راز، با ویل آشنا می‌شود. ویل پسری از دنیای ماست و او هم از گذشته‌ ناخوشایندش فرار کرده و به یک دنیای جدید پناه آورده ‌است. لایرا و ویل متوجه می‌شوند که سرنوشت آن‌ها را سر راه هم قرار داده تا ویل بتواند به پدرش برسد اما این راه به نتیجه نمی‌رسد؛ چرا که جنگی آغاز می‌شود. در همین حین، خانم کولتر به دنبال لایرا می‌گردد و قصد دارد به هر طریقی که شده او را به خانه برگرداند.

فصل اول این سریال مورد استقبال واقع شد و نقدهای مثبتی دریافت کرد؛ این سریال با اقتباس از کتاب‌های سه‌گانه‌ فیلیپ پولمن ساخته‌ شده است. لیبی هیل در نقدش از سختی‌های اقتباس برای ساخت یک مجموعه‌ تلویزیونی گفت وهمچنین اضافه کرد: «تلاش‌ اچ‌بی‌او‌ برای ساخت این سریال بی‌نتیجه نبوده و این شبکه را به هدفش نزدیک‌تر کرده ‌است.»


نقد و بررسی فصل اول سریال «نیروی اهریمنی‌اش»؛ تصویری شفاف از سقوط شیطان


هیل در مصاحبه‌اش گفت: «اگر نقد‌های این سریال را خوانده باشید، متوجه‌ می‌شوید اکثر صاحب‌نظران موارد یکسانی را نقد یا تحسین می‌کنند. نظارت فوق‌العاده‌ جین ترنتر بر تیم نویسندگی و مدیرت اجرایی تولید و همچنین نویسندگی جک تورن نشان می‌دهد که آن‌ها رمان‌های پولمن را به‌خوبی درک کرده‌اند و آن‌ را با مخاطبانی در سراسر دنیا به اشتراک گذاشته‌اند. آن‌ها کار بسیار تحسین‌برانگیزی کرده‌اند. شاید نتوانسته باشند کتاب را به‌طور کامل در قالب سریال پیاده‌‌سازی کنند اما می‌توان گفت شروع بدی نبوده‌ است.»

به نظر شما آیا فصل سوم سریال «نیروی اهریمنی اش» می‌تواند موفقیت‌های این مجموعه را ادامه دهد؟


منبع: Indie Wire

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.