فصل چهارم سرگذشت ندیمه ساخته می‌شود

شبکه «هولو» هنوز قصد ندارد بی‌خیال سریال سرگذشت ندیمه شود. این شبکه اعلام کرد که فصل چهارم سرگذشت ندیمه هم ساخته می‌شود.

این سریال از روی کتابی نوشته «مارگارت اتوود» در سال ۱۹۸۵، ساخته شده است. کتاب دنیایی را روایت می‌کند که در آن زن‌ها مجبور به برده تبدیل شده‌اند. این سریال تقریبا با فصل نمایش فصل سوم به پایان رسیده بود، با این حال سازندگان تصمیم گرفتند که فصل چهارم سرگذشت ندیمه را هم بسازند. این سریال بعد از فصل اول به شکل زیادی از کتاب فاصله گرفت که باعث شکل گرفتن انتقادهای زیادی به سریال شد. با این شبکه هولو هنوز اعلام نکرده که روند فصل چهارم به چه صورت خواهد بود.

ازجمله انتقادهایی که فصل‌های اول و دوم این سریال می‌شد می‌توان به نمایش بیش‌ازاندازه بدبختی و شکنجه اشاره کرد. البته تمرکز فصل سوم بیشتر روی انقلاب مردم بود. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که فصل چهار سرگذشت ندیمه به چه صورت می‌تواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

فصل چهارم سریال سرگذشت ندیمه

سریال سرگذشت ندیمه یکی از پروژه‌های موفق شبکه هولو به‌حساب می‌آید و خیلی‌ها آن را یک درام بسیار خوب می‌دانند. شبکه هولو در حال حاضر رقیب‌های جدی متعدد دارد که از بین آن‌ها می‌توان به اپل، دیزنی، مارول مدیا و ان‌بی‌سی یونیورسال اشاره کرد. همه این شبکه‌ها قرار است محتوای انحصاری خاص خود را داشته باشند. با این هال هولو هم‌اکنون باری دیزنی است و به همین دلیل سرمایه‌گذاری این شبکه روی ساخت محتوای انحصاری بیشتر شده است. این موضوع از این نظر جالب است که دیزنی هم سرویسی به نام دیزنی پلاس را تا اواخر سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی می‌کند.

شبکه هولو هنوز اعلام نکرده که فصل چهارم سرگذشت ندیمه کی پخش می‌شود؛ اما طرفداران کتاب سرگذشت ندیمه منتظر انتشار کتاب «عهد جدید» هستند که دنباله مستقیم آن کتاب است.

هر آنچه لازم است درباره سریال «سرگذشت ندیمه» بدانید


منبع: The Verge

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.