آغاز فیلمبرداری فیلم «قاتلان گل ماه» در سال ۲۰۲۱؛ لحظه‌شماری برای فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

مارتین اسکورسیزی تاریخ آغاز فیلمبرداری فیلم «قاتلان گل ماه» (با عنوان اصلی «Killers of the Flower Moon») را اعلام کرد. تولید این پروژه اقتباسی که قرار بود در ماه مارس امسال آغاز شود، به علت پاندمی ویروس کرونا به تاخیر افتاد. به گفته مارتین اسکورسیزی، پس از یک سال تعویق، فیلم‌برداری قرار است در ماه فوریه سال آینده آغاز شود. به گزارش ایندی وایر، پس از آغاز مراحل تولید در ماه‌های نوامبر و دسامبر، سازندگان فیلم برای ۱۶ هفته فیلم‌برداری در اوکلاهاما آماده خواهند شد. این فیلم با اقتباس از کتاب غیرداستانی دیوید گران ساخته خواهد شد. با فیلیمو شات همراه باشید.


داستان فیلم «قاتلان گل ماه» درباره قتل چندین نفر از مردم قبیله سرخپوستان اوسیج در سال‌های دهه ۲۰ و پس از کشف نفت در آن محدوده است. در این درام تاریخی، اسکورسیزی با لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو همکاری خواهد کرد. ترکیب هیجان‌انگیز این دو بازیگر را آخرین بار در سال ۱۹۹۶ و در فیلم «اتاق ماروین» (با عنوان اصلی «Marvin’s Room») به کارگردانی جری زکس تماشا کرده بودیم.

شرکت پارامونت سرمایه‌گذار فیلم «قاتلان گل ماه» خواهد بود. در ابتدا مالکیت تمامی حقوق توزیع و اکران این اثر برای شرکت پارامونت بود ولی مدتی بعد، پس از آن که بودجه فیلم بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده شد، استودیوی فیلمسازی پارامونت در قراردادی با شرکت اپل حق پخش دیجیتال این اثر را واگذار کرد. البته حق پخش و اکران غیردیجیتال این اثر هنوز تماماً در مالکیت پارامونت است.

شاید تصور کنید که تخمین این مقدار بودجه برای یک فیلم درام مقدار مقدار بسیار زیادی است، اما با در نظر گرفتن بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری آخرین فیلم اسکورسیزی، «مرد ایرلندی» (با عنوان اصلی «The Irishman»)، موفقیت‌های قابل‌توجه و البته فروش چشمگیر این اثر، این مقدار بودجه و چنین قراردادی برای شرکت اپل چندان دور از ذهن نیست.


هر آنچه باید در مورد فیلم «مرد ایرلندی» بدانید را در فیلیمو شات بخوانید


هنوز تاریخ دقیقی برای اکران جدیدترین فیلم اسکورسیزی اعلام نشده است اما با توجه به آغاز فیلمبرداری فیلم «قاتلان گل ماه» در فوریه ۲۰۲۱، انتظار می‌رود که این اثر جذاب را در سال ۲۰۲۲ بر روی پرده‌های سینما تماشا کنیم.


منبع: Collider

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.