کیانو ریوز از پروتکل‌های ایمنی حین فیلمبرداری فیلم «ماتریکس ۴» می‌گوید

پس از آن‌که فیلمبرداری فیلم «ماتریکس ۴» (با عنوان اصلی The Matrix 4) به کارگردانی لانا واچوفسکی در برلین از سر گرفته شد، کیانو ریوز جزئیات تازه‌ای از پروتکل‌های ایمنی محیط کار و پیشرفت پروژه ارائه داد. او در مصاحبه با خبرگزاری «آسوشیتد پرس» گفت: «پروتکل‌های اندیشمندانه و مؤثری در محل فیلم‌برداری اعمال شده‌اند و روند ساخت فیلم در زمان فیلم‌برداری، آن‌چنان تحت تأثیر کرونا قرار نگرفته است. این به خاطر تلاش زیاد، سازمان‌دهی و دوراندیشی اعمال‌شده برای دستورالعمل‌های بهداشتی است.» در ادامه، با فیلیمو شات همراه باشید.


کیانو ریوز در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم همه عاشق این پروژه هستند. اگر شما دچار مشکل شوید، افرادی حرفه‌ای حاضر هستند تا پاسخ سؤالاتی مثل «چطور این کار را انجام بدهم؟» را پیدا کنند. آنها واقعاً می‌دانند که چطور کارها را پیش ببرند. تیم حاضر در محل فیلمبرداری فیلم «ماتریکس ۴» کارها را با بیشترین سرعت و به بهترین شکل انجام می‌دهند. نوعی روحیه اتحاد میان ما شکل گرفته و همه می‌خواهیم فیلمی خوب بسازیم. این روحیه در تک‌تک اعضای پروژه جریان دارد.»

ساخت دنباله فیلم «ماتریکس» از ماه فوریه در سان فرانسیسکو آغاز شده است. محل فیلم‌برداری از ماه مارس به برلین منتقل شده، اما به خاطر شیوع ویروس کرونا در دنیا، فیلم‌برداری متوقف شده بود.

سه فیلم اول این مجموعه، «ماتریکس» (با عنوان اصلی The Matrix)، «ماتریکس: بارگذاری مجدد» (با عنوان اصلی The Matrix Reloaded) و «انقلاب‌های ماتریکس» (با عنوان اصلی The Matrix Revolutions)، بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشتند. لانا و خواهرش لی لی واچوفسکی، کارگردان و نویسنده این سه فیلم بودند.

فیلم «ماتریکس ۴» توسط لانا واچوفسکی کارگردانی می‌شود و بازیگرهای فیلم اصلی مانند کیانو ریوز، کری-ان ماس و جیدا پینکت اسمیت، یک بار دیگر در نقش خود ظاهر می‌شوند. پریانکا چوپرا، یحیی عبدالمتین دوم، نیل پاتریک هریس، برایان جی اسمیت، توبی آنوومر و جاناتان گروف از دیگر بازیگران فیلم سینمایی «ماتریکس ۴» هستند.

کیانو ریوز و لارنس فیشبرن در نمایی از «ماتریکس»

دراین‌بین، لارنس فیشبرن نقش خود را دوباره بازی نخواهد کرد. او در مصاحبه‌ای که با مجله نیویورک داشت، گفت: «از من برای حضور در فیلم دعوت نشده است. شاید این وادارم کند که نمایشنامه دیگری بنویسم. برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم که نتیجه کار، عالی باشد.»

لانا واچوفسکی در کنار گرنت هیل تهیه‌کنندگان فیلم هستند. آنها به همراه الکساندر همن و دیوید میچل نگارش فیلمنامه را نیز بر عهده دارند. شرکت‌های برادران وارنر و ویلیج رودشو تهیه‌کننده و توزیع‌کننده فیلم در سطح جهانی هستند. انتظار می‌رود که فیلم «ماتریکس ۴» در سال ۲۰۲۲ اکران شود.


منبع: Variety

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.