پروژه بعدی برادران روسو مشخص شد: فیلم اکشن «مرد خاکستری»

طبق گزارش خبرگزاری The Wrap، رایان گاسلینگ و کریس ایوانز قرار است در فیلم بعدی آنتونی و جو روسو، کارگردان‌های فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» (با عنوان اصلی Avengers: Endgame) نقش‌آفرینی کنند. بودجه این فیلم پرهزینه بیش از دویست میلیون دلار برآورد می‌شود. فیلم اکشن «مرد خاکستری» (با عنوان اصلی The Gray Man) اثری در ژانر تریلر جاسوسی خواهد بود و توسط برادران روسو برای شرکت نتفلیکس ساخته خواهد شد. با فیلیمو شات همراه باشید.


جو روسو فیلمنامه این فیلم را بر اساس کتاب و مجموعه داستان «مرد خاکستری» اثر مارک گرینی نوشته است. او امیدوار است این فیلمنامه نهایتاً منجر به ساخت یک مجموعه فیلم در نتفلیکس شود. کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی هم در نوشتن فیلمنامه همکاری کرده‌اند. 

داستان فیلم اکشن «مرد خاکستری» درباره کورت گنری (با بازی گاسلینگ) است که در دنیای زیرزمینی یک اسطوره محسوب می‌شود. او متخصص انجام عملیات‌های مرگبار و سربه‌نیست کردن بقایای به جامانده از آن است. اما زمانی که احساس می‌شود زنده ماندنش دیگر به درد کسی نمی‌خورد، توسط یکی از همکاران سابقش در سی‌آی‌ای به نام لوید هانسن (با بازی ایوانز)، تحت تعقیب قرار می‌گیرد.


نقد فیلم «استخراج» به نویسندگی جو روسو را در فیلیمو شات بخوانید


شرکت AGBO، متعلق به برادران روسو به‌صورت رسمی سازنده این فیلم معرفی شده است. همچنین مایک لاروکا و برادران روسو به همراه جو روث و جف کیرشنباوم از شرکت روث کیرشنباوم به‌عنوان تهیه‌کنندگان این پروژه معرفی شده‌اند. به نظر می‌رسد تولید فیلم «مرد خاکستری» در ماه ژانویه ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد.

انتشار مجموعه کتاب «مرد خاکستری» از سال ۲۰۰۹ آغاز شده است و گرینی هشت کتاب مختلف برای این مجموعه داستان نوشته است. پیش‌ازاین هم قصد ساخت یک مجموعه فیلم بر اساس داستان «مرد خاکستری» وجود داشت: یک‌بار در فیلمی به کارگردانی کریستوفر مک‌کوری، خالق فیلم «مأموریت: غیرممکن» (با عنوان اصلی Mission: Impossible) و یک‌بار دیگر در پروژه دیگری به کارگردانی جیمز گری و بازی برد پیت.

روز پنجشنبه شرکت نتفلیکس اعلام کرد که ۱۰.۱ میلیون نفر به دنبال‌کنندگان این شبکه اضافه شده‌اند و همچنین بخش کوچکی از آمار بازدید دنبال‌کننده‌ها را هم منتشر کرد. طبق آمار بلومبرگ، فیلم اکشن «استخراج» (با عنوان اصلی Extraction) با بازی کریس همسورث و تهیه‌کنندگی شرکت AGBO در صدر محبوب‌ترین فیلم‌های نتفلیکس در چهار هفته بعد از انتشارشان قرار دارد و به ۹۹ میلیون بازدید رسیده است.

شرکت CAA نماینده برادران روسو، ایوانز و گاسلینگ در مذاکره با نتفلیکس خواهد بود، البته کریس ایوانز علاوه بر آن، شرکت ۳Arts را هم به‌عنوان نماینده خود معرفی کرده است.


منبع: TheWrap

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.