حضور بیلی لورد در فیلم کمدی رمانتیک بلیتی به بهشت

فیلم بلیتی به بهشت (با عنوان اصلی Ticket To Paradise) با حضور بیلی لورد در دست تولید است؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


در اواخر ماه گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه جورج کلونی و جولیا رابرتز برای فیلم بلیتی برای بهشت در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند؛ اکنون می‌دانیم که بیلی لورد نیز در تیم بازیگران این فیلم حضور دارد.

حضور جورج کلونی و جولیا رابرتس در فیلم کمدی رمانتیک بلیتی به بهشت

جورج کلونی و جولیا رابرترتس در بلیتی برای بهشت

خبر منتشر شده در ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
فیلم بلیتی به بهشت (با عنوان اصلی Ticket To Paradise) با حضور زوج سینمایی جولیا رابرتس و جورج کلونی در دست تولید است؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


بهترین فیلم های کمدی و طنز خارجی


آخرین بار، در سال ۲۰۱۶ بود که زوج سینمایی جولیا رابرتس و جورج کلونی را به‌واسطه فیلم هیولای پول (با عنوان اصلی Money Monster) روی پرده سینما دیدیم. حالا پس از گذشت چهار یا پنج سال از انتشار آن فیلم، این ترکیب سینمایی جذاب برای بازی در فیلم کمدی رمانتیک بلیتی به بهشت آماده می‌شوند.
دنیل پیپسکی، یکی از نویسندگان فیلم ماما میا! دوباره شروع کنیم (با عنوان اصلی Mamma Mia! Here We Go Again)، کارگردان و نویسنده این اثر کمدی رمانتیک خواهد بود. داستان فیلم بلیتی به بهشت ازاین‌قرار است: جولیا رابرتس و جورج کلونی در نقش زوج که به‌تازگی از یکدیگر جداشده‌اند، بازی می‌کنند. در خلال داستان، آن‌ها مجبور می‌شوند برای منصرف کردن دخترشان از یک اشتباه بزرگ باهم همکاری کنند و راهی سفری به بالی شوند. این اشتباه بزرگ درواقع همان کاری است که آن‌ها ۲۵ سال پیش انجام دادند و حالا برای جبران آن از هم طلاق گرفته‌اند.


۲۱ نمونه از بهترین فیلم های کمدی و خنده دار ایرانی را بشناسید


کمپانی ورکینگ تایتل فیلمز با همراهی یونیورسال مسئولیت تولید و ساخت این اثر سینمایی را برعهده دارد. به گزارش خبرگزاری ددلاین، در شرایطی که سرویس‌های پخش آنلاین همچون نهنگی آماده و منتظر قاپیدن پروژه‌های بزرگ سینمایی‌اند، استودیو یونیورسال و ورکینگ تایتل فیلمز به سمت آن حمله برده و زودتر از هر کمپانی دیگری آن را برای خود کردند.


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.