ساشا بارون کوهن با فیلم سینمایی «بورات ۲» بازمی‌گردد

ساشا بارون کوهن بیشتر از همیشه درگیر برنامه‌های تلویزیونی شده و مدت زیادی است که او را روی پرده سینما ندیده‌ایم. این روزها انگار تنها چیزی که می‌تواند او را از تلویزیون جدا کند، یکی از شخصیت‌های قدیمی اما مشهورش در سینماست. با توجه به خبری که به‌تازگی از کولایدر منتشر شده، احتمالاً به زودی او را در نقش اصلی فیلم سینمایی «بورات ۲» بر روی پرده سینما خواهیم دید.

هنوز جزئیات بیشتری از روند پیش تولید این فیلم منتشر نشده است؛ که البته با توجه به شخصیت کوهن و عادت همیشگی‌اش در آرام نگه داشتن اوضاع و منتشر نکردن اخبار تا زمان مناسب، این موضوع چندان غافلگیرکننده نیست.

با این همه، گفته می‌شود که داستان فیلم جدید در ادامه فیلم «بورات: یادگیری‌های فرهنگی آمریکا برای انجام منفعت ملت پرشکوه قزاقستان» (با عنوان اصلی «Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan») خواهد بود و شخصیت بورات در قسمت دوم با شخصیتی جعلی همچنان به مصاحبه با مردم خواهد پرداخت.

هنوز دیگر بازیگران و یا حتی عوامل فیلم مشخص نشده‌اند اما پیش‌بینی می‌شود لری چارلز و جی روچ همانند فیلم اول، در این اثر نیز در سمت کارگردان و تهیه کننده حضور داشته باشند.

فیلم «بورات» یکی از آثار استودیو فیلمسازی فاکس قرن بیستم بود که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. با توجه به اینکه این کمپانی در حال حاضر زیر پرچم دیزنی قرار گرفته است، پیش‌بینی می‌شود قسمت دوم این فیلم به همت کمپانی ماوس هاوس (Mouse House) عرضه شود.

تا زمانی که فیلم سینمایی «بورات ۲» تولید و ساخته شود، می‌توانید کوهن را در فیلم جدید آرون سورکین، «دادگاه شیکاگو هفت» (با عنوان اصلی «The Trial Of The Chicago 7»)، تماشا کنید.


منبع:‌ Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.