حضور ساشا کلی در فیلم فلش در نقش سوپرگرل

ساشا کلی، در نخستین تجربه‌ سینمایی‌اش در فیلم فلش (با عنوان اصلی The Flash) از دنیای سینمایی دی‌سی، در نقش سوپرگرل ظاهر می‌شود. برای اطلاعات بیش‌تر با فیلیمو شات همراه باشید.


کمپانی برادران وارنر با مجموعه‌های تلویزیونی ابرقهرمانی شبکه‌ سی‌دابلیو موفقیت‌های زیادی به‌دست آورده است. اما این مسئله دلیلی نمی‌شود که وارنر به فکر اقتباس‌های سینمایی از شخصیت‌های ابرقهرمانی خود نباشد. چراکه وقتی از فیلم‌ها صحبت می‌کنیم، شخصیت‌هایی که در صفحه‌ نمایش کوچک تلویزیون تثبیت‌شده‌اند، تمایل دارند که برای سینما از نو ساخته شوند.


سریال ابر قهرمانی فلش

تماشای سریال فلش - فیلم فلش

به‌عنوان نمونه، ازرا میلر در سری فیلم‌های لیگ عدالت نقش فلش را بازی می‌کند، اما در سریال فلش، گرنت گاستین این نقش را به عهده داشت. در سریال تلویزیونی سوپرگرل، ملیسا بنویست در نقش سوپرگرل حضور دارد، درحالی‌که در فیلم فلش، ساشا کلی قرار است این نقش را بازی کند.

اندی موسکیتی، کارگردان فیلم فلش، این خبر را در اینستاگرام تأیید کرده است. ساشا طی یک تماس تصویری با موسکیتی و در یک‌لحظه‌ احساسی متوجه می‌‌شود که این نقش را به دست آورده است.


نام اندی موسکیتی در میان نامزدهای ایماحن اواردز ۲۰۲۰


فیلم فلش، اولین ماجراجویی مستقل بری آلن، ازرا میلر را نشان می‌دهد. همچنین در فلش، شاهد هر دو نسخه‌ بن افلک و مایکل کیتون از شخصیت بتمن/بروس وین خواهیم بود.


بازسازی فیلم «محله چینی‌ها» به نویسندگی و کارگردانی بن افلک

نصیحت جرج کلونی به بن افلک: بتمن نشو!


در سال‌های اخیر، نام نویسندگان و فیلم‌سازان مختلفی به‌عنوان نویسنده‌ فیلمنامه و کارگردان فیلم فلش مطرح شد. تا اینکه پس از موفقیت فیلم It نام موسکیتی به‌عنوان کارگردان به میان آمد. همچنین کریستینا هادسون نیز جدیدترین پیش‌نویس فیلمنامه را به نگارش درآورده است.

تماشای فیلم آن - فیلم فلش

طبق برنامه‌ریزی‌ها، فلش قرار است در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۰۱)عرضه شود.

منبع: EmpireOnline


خبر منتشر شده در ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
بر اساس گزارشی که سایت Fandango منتشر کرده، اندی موشیاتی کارگردان فیلم‌های «آن» و «آن: بخش دوم» فیلم بعد خود را تایید کرد. او اعلام کرد که فیلم فلش را می‌سازد. البته ساخته شدن این فیلم قبلا توسط «ازرا میلر» بازیگر این شخصیت در فیلم‌های «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت»، «جوخه انتحار» و «لیگ عدالت» اعلام شده بود. حالا مشخص شد که فلش رسما ساخته می‌شود و حتی کارگردان خود را هم پیدا کرده است.

فیلم فلش

اندی موشیاتی که برای تبلیغات فیلم «آن: بخش دوم» مصاحبه‌های زیادی با رسانه‌های مختلف انجام داده، در مصاحبه با سایت Fandango خبر ساخت فیلم بعدی خود را اعلام کرد. او در این مصاحبه اعلام کرد که فیلم Flash ترسناک و دلهره آور نخواهد بود و ویژگی‌های فیلم «آن» را به همراه ندارد. او گفت:

المان‌های ترسناک؟ فکر نمی‌کنم که فیلم فلش شامل این صحنه‌ها باشد. فلش فیلمی با ویژگی‌های درام خواهد بود. احساسات انسانی در این فیلم جریان دارد. فیلم جذابی خواهد شد، اما قول نمی‌دهم که از المان‌های ترسناک در آن استفاده کنم. داستان فیلم بسیار زیبا است و نمی‌شود در آن از المان‌های ترسناک استفاده کرد.

قبلا شایعه شده بود که «کریستینا هادسون» نویسنده فیلم‌نامه فیلم‌هایی مانند «پرندگان شکاری» و «بامبلبی» قرار است فیلمنامه فلش را بنویسد. این خبر هنوز تایید نشده است؛ اما می‌توانیم خوشحال باشیم که بالاخره فلش راهی سینما می‌شود. گفته شده فلش در سال ۲۰۲۱ راهی سینما می‌شود. هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم منتشر نشده است.


منبع:‌ Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.