فیلم فلش ساخته می‌شود

بر اساس گزارشی که سایت Fandango منتشر کرده، اندی موشیاتی کارگردان فیلم‌های «آن» و «آن: بخش دوم» فیلم بعد خود را تایید کرد. او اعلام کرد که فیلم فلش را می‌سازد. البته ساخته شدن این فیلم قبلا توسط «ازرا میلر» بازیگر این شخصیت در فیلم‌های «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت»، «جوخه انتحار» و «لیگ عدالت» اعلام شده بود. حالا مشخص شد که فلش رسما ساخته می‌شود و حتی کارگردان خود را هم پیدا کرده است.

فیلم فلش

اندی موشیاتی که برای تبلیغات فیلم «آن: بخش دوم» مصاحبه‌های زیادی با رسانه‌های مختلف انجام داده، در مصاحبه با سایت Fandango خبر ساخت فیلم بعدی خود را اعلام کرد. او در این مصاحبه اعلام کرد که فیلم Flash ترسناک و دلهره آور نخواهد بود و ویژگی‌های فیلم «آن» را به همراه ندارد. او گفت:

المان‌های ترسناک؟ فکر نمی‌کنم که فیلم فلش شامل این صحنه‌ها باشد. فلش فیلمی با ویژگی‌های درام خواهد بود. احساسات انسانی در این فیلم جریان دارد. فیلم جذابی خواهد شد، اما قول نمی‌دهم که از المان‌های ترسناک در آن استفاده کنم. داستان فیلم بسیار زیبا است و نمی‌شود در آن از المان‌های ترسناک استفاده کرد.

قبلا شایعه شده بود که «کریستینا هادسون» نویسنده فیلم‌نامه فیلم‌هایی مانند «پرندگان شکاری» و «بامبلبی» قرار است فیلمنامه فلش را بنویسد. این خبر هنوز تایید نشده است؛ اما می‌توانیم خوشحال باشیم که بالاخره فلش راهی سینما می‌شود. گفته شده فلش در سال ۲۰۲۱ راهی سینما می‌شود. هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم منتشر نشده است.


منبع:‌ Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.