فیلم «موربیوس» با بازی جرد لتو تابستان ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

تریلر جدید فیلم «موربیوس» روز ۱۳ ژانویه پخش شد که در آن جرد لتو در نقش یک پزشک ظاهر می‌شود که از کودکی از بیماری نادر خونی رنج می‌برد.

به گفته سی‌ان‌ان، یکی از جذاب‌ترین و پیچیده‌ترین شخصیت‌های مجموعه فیلم‌های مارول با بازی برنده اسکار، جرد لتو، در نقش یک پزشک مرموز و بیمار به نام مایکل موربیوس روی پرده سینماها خواهد رفت.  

مایکل موربیوس فردی خطرناک با بیماری نادر خونی است و به دنبال راه حلی برای درمان بیمارانی است که به سرنوشت او دچار هستند. در طی این داستان، آنچه که در ابتدا به عنوان یک موفقیت به نظر می‌رسد، خیلی زود به درمانی تبدیل می‌شود که بدتر از بیماری است و او را به راهی سیاه و ترسناک هدایت می‌کند.

مایکل موربیوس به دنبال درمانی با خفاش‌هاست که او را به یک خون‌آشام تبدیل می‌کنند.

جرد لتو برای بازی کردن در این نقش ماه‌ها ورزش کرده است تا بدن ورزیده و قدرتمندی بسازد و در این نقش به خوبی نمایش داده شود و بتواند نقش یک خون‌آشام را عالی بازی کند و او را از یک بیمار افلیج و ضعیف به یک ضدقهرمان ترسناک تبدیل کند.

در فیلم «موربیوس» شاهد بازی ستاره‌های دیگری همچون مت اسمیت، آدریا آرجونا و ترسی گیبسون هستیم. اما ظاهر مایکل کیتون که احتمالا بازی او در نقش آدریان تومس با نام مستعار کرکس در فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» را به خاطر دارید، یکی از تغییراتی است که مطمئنا از دیدن آن شگفت‌زده خواهید شد.

این اولین بار نیست که جرد لتو در نقش یکی از شخصیت‌های کتاب‌های کامیک (مصور) به ایفای نقش می‌پردازد و به خوبی این کار را بلد است. جرد لتو در سال ۲۰۱۶ در فیلم «جوخه انتحار» در نقش جوکر واشنگتن دی‌سی ظاهر شد و این نقش را به زیبایی ایفا کرد.

فیلم «موربیوس» در تاریخ ۳۱ جولای یا ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ روی پرده سینماها خواهد بود.

تریلر فیلم «موربیوس» را در فیلیمو شات و آپارات ببینید.

منبع: CNN

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.