حضور لاشانا لینچ در فیلم ماتیلدا

لاشانا لینچ پس از هنرنمائی در فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) در نقش یک خلبان ماهر و موفقیتش با ایفای نقش در فیلم زمانی برای مردن نیست (No Time To Die)، حالا این بار در فیلم جدید ِموزیکالِ ماتیلدا (Matilda) که حمایت نتفلیکس را با خود همراه دارد، در نقشِ متفاوتِ یک معلم مهربان ظاهر می شود.

ماتیو وارچاس، کارگردان فیلم ماتیلدا با اقتباس از یک رمان با همین نام از رولد دال (رمان‌نویس انگلیسی) این فیلم را می سازد. داستان این فیلم درباره دختری با استعداد ذاتی با قدرت تِلِکینیسِس (توانایی حرکت دادن اجسام با قدرت ذهن) است که از قدرتش برای غلبه و رویارویی با خانواده، مدیر مدرسه و همینطور محافظت از دوستانش استفاده می‌کند؛ لاشانا لینچ در فیلم ماتیلدا نقش یک معلم مهربان برای راهنمایی دخترک را ایفا می‌کند.

دِنیس کِلی به عنوان فیلنامه‌نویس و تیم مینچین نیز به عنوان آهنگ‌ساز و ترانه‌سرا، بخشی از عوامل تولید این فیلم را تشکیل می‌دهند. این فیلم قبل از آنکه برای اکران پا به نتفلیکس بگذارد، در انگلستان توسط شرکت ترایاستار اکران خواهد شد. همچنین خوب است بدانید که فیلم زمانی برای مردن نیست در تاریخ دوم آوریل سال جاری اکران خواهد شد.

به نظر شما آیا فیلم ماتیلدا به اندازه کتابش طرفدار خواهد داشت؟ آیا فیلم‌هایی که با اقتباس از کتاب‌ها ساخته می‌شوند، ما را از کتاب‌خوانی دور می‌کنند؟


نقد فیلم جادوگرها | اقتباس رابرت زمکیس از کتاب رولد دال


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.