کوین فایگی خبر از پخش مجموعه‌های «شوالیه ماه»، «خانم مارول» و «هالک-دخت» می‌دهد

ماه اوت گذشته، رسماً اعلام شد که مارول استودیوز در حال ساخت سه سری جدید از دنیای سینمایی مارول برای دیزنی پلاس است که بر پایه سه شخصیت ابرقهرمان شوالیه ماه، خانم مارول و هالک-دخت شکل خواهد گرفت. بر اساس این خبر، طرفداران دنیای سینمایی مارول برای دیدن این سه ابرقهرمان در مجموعه‌های جدید بسیار هیجان‌زده شده‌اند و مشتاقانه منتظر اعلام تاریخ پخش و تماشای این سه اثر هستند. اکنون به نظر می‌رسد که انتظارها به‌پایان رسیده و ممکن است مجموعه های جدید مارول زودتر از آنچه پیش‌بینی شده بود به نمایش درآیند.

طبق اخبار منتشرشده از مارول استودیوز، کوین فایگی خبر آماده شدن مجموعه های جدید مارول یعنی «شوالیه ماه»، «خانم مارول» و «هالک-دخت» را تا پایان سال آینده تایید کرده است.

هالک-دخت با نام اصلی جنیفر والترز، شخصیتی خیالی و ابرقهرمان است که توسط استن لی (نویسنده) و جان بوشِما (طراح) خلق شد و برای اولین بار در شماره ۱ «هالک-دخت» در فوریه ۱۹۸۰ حضور پیدا کرد. هالک-دخت، دخترعموی رابرت بروس بنر یا همان هالک شگفت‌انگیز است. او بر اثر اصابت گلوله، خون زیادی از دست می‌دهد، درنتیجه به شکلی اضطراری مجبور به دریافت خون از بروس می‌شود که این موضوع منجر به تبدیل‌شدن او به هیولایی سبزرنگ شبیه به هالک می‌گردد.
این هیولای سبزرنگ، عضوی از شخصیت‌های انتقام جویان شد و در فیلم «چهار شگفت انگیز» جایگزین بن گریم گردید.

«هالک-دخت» یکی از گزینه‌های ساخت کمپانی مارول برای دیزنی پلاس بعد از «فالکون و سرباز زمستان»، «وانداویژن»، «هاکای»، «شوالیه ماه» و «خانم مارول» است که طرفدارانش بی‌صبرانه منتظر تماشای ابرقهرمان خود در این مجموعه هستند.
«فالکون و سرباز زمستان» که اولین سریال آماده پخش در گروه مجموعه های جدید مارول است، در ۶ قسمت برای فصل اول آن، در ماه اوت ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

شوالیه ماه، شخصیتی تخیلی و ابرقهرمانانه است که به دست داگ موئنچ و دان پرلین خلق شد و در «گرگینه در شب» شماره سی‌ودوم در اوت ۱۹۷۵ معرفی گردید. او ورزشکار هنرهای رزمی بوده است و در یکی از مأموریت‌ها در مصر می‌میرد و دوباره در قالب یک ابرقهرمان با قدرتی جدید ظاهر می‌شود.

کامالا خان یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در دنیای مارول کامیکس است که توسط سانا امانات و استفان واکر (ویراستاران)، جی. ویلو ویلسون (نویسنده) و آدریان آلفون و جیمی مک کلوی (تصویرگران) ساخته شده است. خان، برای اولین بار در «کاپیتان مارول» شماره ۱۴ در اوت ۲۰۱۳ حضور پیدا کرد؛ قبل از اینکه به شخصیت اصلی در مجموعه انفرادی «خانم مارول» تبدیل شود که از فوریه ۲۰۱۴ آغاز به کار کرد. او که نوجوانی پاکستانی–آمریکایی است، متوجه قدرت‌های خارق‌العاده خود می‌شود و پس‌ازاین داستان، به‌عنوان خانم مارول شناخته می‌شود. خانم مارول نه‌تنها قادر به کشش اندام‌های خود به مقدار زیاد است، بلکه می‌تواند به اندازه‌های باورنکردنی رشد کند یا کوچک شود.

طبق گزارش‌های منتشرشده، طرفداران این ابرقهرمانان، می‌توانند به تماشای مجموعه های جدید مارول که به‌زودی پخش خواهند شد بنشینند.


منبع: Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.