هادی حجازی‌فر پیشنهاد می‌دهد: ایده‌های درخشان و بازی‌های بی‌نظیر

در این روزها که ماندن در خانه به دلیل شیوع ویروس کرونا انتخابی ناگزیر برای میلیاردها نفر از ساکنان کره‌ زمین است، فیلم دیدن احتمالا یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. به همین دلیل در فیلیمو شات به سراغ سینماگران ایرانی سرشناس و خوش‌سلیقه‌ رفته‌ایم تا مخاطبان را با پیشنهاد تماشای آثار سینمایی محبوب، راهنمایی و همراهی کنند. هادی حجازی‌فر، تماشای ۵ فیلم با فیلمنامه های درخشان را پیشنهاد داده است.


هادی حجازی‌فر خیلی دیر به سینمای ایران معرفی شد اما به‌سرعت جایگاه خود را پیدا کرد؛ بازیگری با سیما و شمایل متفاوت که بعد از حضور تاثیرگذار در فیلم‌های محمدحسین مهدویان، «ایستاده در غبار»، «ماجرای نیمروز» و «لاتاری» تصمیم گرفت تا جنبه‌های دیگری از توانایی‌هایش را هم به نمایش بگذارد. حجازی‌فر، امسال با «آتابای» در مقام نویسنده و بازیگر در جشنواره فجر حضور داشت؛ فیلمی که محبوب منتقدان و تماشاگران بود. این روزها نیز با سریال «دوپینگ» طبع خود را در کمدی به آزمایش گذاشته است. در فیلم‌های پیشنهادی حجازی‌فر نیز مانند انتخاب‌ها و نقش‌آفرینی‌هایش، نکات جالبی به چشم می‌خورد:

«داستان ازدواج» به کارگردانی نوا بامباک

«به‌خاطر فیلمنامه عالی و بازی های خوب؛ مخصوصا بازی درخشان آدام درایور

«دو پاپ» به کارگردانی فرناندو میرلس

«به‌خاطر بازی‌های عالی بازیگران؛ مخصوصا بازی به دور از خودنمایی، واقعی و دلپذیر جاناتان پرایس

مجموعه فیلم‌های کریستف کیشلوفسکی

«به خاطر فضا و روح فیلم‌های دوست‌داشتنی‌اش؛ شاعرانگی، مرگ و همه‌چیزهایی که بیگانه‌ها در زندگی‌شان تجربه می‌کنند.»

«جان مالکوویچ بودن» به کارگردانی اسپایک جونز

«به‌نظرم هنوز بعد از این همه مدت، این میزان از تخیل و شگفتی را در فیلمی ندیده‌ام: سوال‌های ساده‌ای که فانتزی پاسخگویانه‌ای می‌سازد.»

فیلم هایی با فیلمنامه های درخشان

«درخت گلابی وحشی» به کارگردانی نوری بیلگه جیلان

«به دلیل شاعرانگی و ساخت جهانی شخصی؛ فیلم عجیبی است!»

فیلمنامه های درخشان

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.