کری مولیگان ستاره درام جدید Fingernails | تجربه‌ای مدرن از عاشق شدن

کری مولیگان در حالی که جوایز زیادی را برای بازی عالی خود در فیلم زن جوان نوید دهنده (Promising Young Woman) برنده شده، در حال حاضر بر روی فیلمی دیگر تمرکز دارد. او به عنوان ستاره درام جدید Fingernails، کار جدید کارگردان یونانی کریستوس نیکو انتخاب شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


کری مولیگان در فیلم جدید بردلی کوپرکری مولیگان ستاره درام جدید Fingernails نقش آنا را بازی می‌کند و به ما نشان می‌دهد، که به‌طور فزاینده‌ای به هدفمند و واقعی بودن رابطه خود با شریک دیرینه‌اش شک می‌کند. وی در تلاش برای بهبود اوضاع، مخفیانه شروع به کار جدیدی در یک موسسه می‌کند که در آن آزمایش‌هایی صورت می‌گیرد در خصوص حضور عشق در بین زوج‌هایی که در مورد رابطه‌شان ناامیدند. نیکو به ددلاین هالیوود می‌گوید:

Fingernails تجربه‌ای مدرن را از عاشق شدن نشان می‌دهد که به ظاهر رابطه‌ای در دسترس است اما در عین حال بسیار نامطمئن، پیچیده و غیر قابل دسترسی به نظر می‌آید. ما نقش آنا را با بازی کری مولیگان نشان خواهیم داد و من بسیار هیجان‌زده شدم وقتی کری پیشنهادمان را بلافاصله قبول کرد. او بازیگر بسیار بااستعدادی است و آدم را به خود جذب می‌کند. من با دیدن بازی‌اش در فیلم «زن جوان نویددهنده» تحت تأثیر قرار گرفتم.


کیت بلانشت نیز در این فیلم حضور دارد؛ البته در حال حاضر فقط به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان آن. او با نیکو در فیلم فعلی‌اش، سیب‌ها کار کرده است، که اولین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و از طرف ایتالیا برای اسکار امسال در گروه فیلم‌های بین‌المللی قرار دارد.


حضور کیت بلانشت در دو فیلم جدید و متفاوت


منبع: EmpireOnline

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.