«شزم ۲» ساخته می‌شود

همان‌طور که پیش از این کمپانی برادران وارنر و استودیو دی سی با پخش تریلر «زن شگفت‌انگیز در سال ۱۹۸۴» در کامیک کان اکسپرینس برزیل باعث حیرت همگان شده بودند، این بار نیز با اعلام رسمی ساخت فیلم «شزم ۲» شگفتی‌ساز شدند. این خبر هیجان‌انگیز از بازگشت زکری لی وای، ابرقهرمان شوخ‌طبع و قدرتمند قسمت اول نوید می‌دهد.

اخباری که در ماه آوریل منتشر شد، حاکی از آن بود که هنری گیدن بار دیگر وظیفه نوشتن فیلم‌نامه را برای ادامه داستان ابرقهرمان فیلم «شزم» بر عهده گرفته است و دیوید اف. سندبرگ همچنان کارگردانی این فیلم را انجام می‌دهد. هم‌چنین اعلام شده بود که پیتر سفرن هم مانند قسمت اول، تهیه‌کننده این اثر خواهد بود؛ ولی در مورد بازگشت و همکاری سایر بازیگران و عوامل فیلم اطلاعاتی در دست نبود.

البته در حال حاضر تاریخ دقیق ساخت و پخش فیلم «شزم ۲» مشخص نشده است ولی طبق خبرهای منتشرشده، زکری لی وای پیش‌بینی کرده که تولید این فیلم، در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز خواهد شد.

اگرچه فیلم «شزم» به‌خودی‌خود داستانی تمام و کمال داشت، ولی به نظر می‌رسد ساخت ادامه آن نیز خالی از لطف نیست؛ به‌طور مثال ممکن است در قسمت دوم، بیلی بتسون تنها ابرقهرمان قصه نباشد و شخصیت‌های جدیدی به فیلم اضافه شوند، شاید یک ضدقهرمان شرور از شخصیت‌های کتاب‌های کمیک!

البته شایعاتی هم در مورد حضور بلک ادم در فیلم «شزم ۲» به گوش می‌رسد، اگرچه هنوز صحت آن تایید نشده است.

پیش‌ازاین در سال ۲۰۱۴، قرار بر این بود که بلک ادم به‌عنوان شخصیت مقابل شزم معرفی شود، ولی بعدها تصمیم بر آن شد که در فیلمی جداگانه به داستان زندگی این ابرقهرمان شرور پرداخته شود. اکنون در فیلم جدید ژاومه کویت-سرا کارگردان اسپانیایی، دواین جانسون ایفای نقش بلک ادم را بر عهده گرفته است.

هم‌چنین در اوایل ماه آوریل، جانسون در حساب کاربری اینستاگرام خود برای موفقیت فیلم «شزم» ابراز خوشحالی کرده بود.
طبق خبرهای منتشرشده، دواین جانسون از آغاز فیلم‌برداری فیلم مستقل بلک ادم در تابستان سال آینده خبر داده است.


منبع: Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.